Twój koszyk

Koszty Wysyłek

Koszty Wysyłek

Czas wysyłki

1. Czas realizacji następuje natychmiast po otrzymaniu zamówienia / wpłaty. Czas dostawy zajmuje zazwyczaj do 5 dni roboczych. W przypadku konieczności dłuższego oczekiwania na zamówiony towar Klient jest informowany mailowo lub telefonicznie i ma prawo zrezygnować z zamówienia. W przypadku produktów przy których widnieje informacja o terminie dostawy do 14 dni lub dłuższym (produkty na zam. indywidualne) Klient automatycznie akceptuje podany termin realizacji zamówienia. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zażądania przedpłaty w przypadku niektórych zleceń.
2. W przypadku braków powyżej 50 zł towar zostanie dostarczony na koszt sprzedawcy. Jeżeli wartość brakujących towarów nie przekracza powyższej kwoty należy złożyć ponownie zamówienie.

Koszty wysyłki

1. Koszty doręczenia przesyłki doliczane są do wartości towaru. Informacja o kosztach doręczenia przesyłki znajduje się w  formularzu  zamówienia.
2. Zamówienia powyżej 500 zł brutto zwolnione są z kosztów przesyłki (za wyjątkiem płatności przy odbiorze i wysyłek zagranicznych).

Wybierz Walutę